Slet letadel a den otevřených dveří 21. července 2018

Email

 06

"OK - HUU58, dráha 05 pro přistání volná, Cheb radio..."

     Asi tak nějak může znít hlášení pilotům letadel, kteří se rozhodnou přistát během 21. července roku 2018 u nás na letišti v Chebu. Ten den se na chebském letišti bude konat slet letadel spojený s Dnem otevřených dveří. Slétnou se k nám piloti nejen z Čech, ale i Německa, aby se setkali se svými přáteli, vyměnili si zkušenosti a pochlubili se nově nabytými leteckými zážitky. Pro širokou veřejnost je to zase příležitost vidět více letadel pohromadě a prohlédnout si je pěkně zblízka. Rádi zájemcům vysvětlíme vše co je zajímá kolem létání a letadel. K vidění budou také letečtí modeláři i navijákový provoz kluzáků.

     Zájemci z řad veřejnosti se budou moci proletět nad Chebem a jeho okolím v motorovém letadle. Příznivce tichého létání naopak možná zaujme možnost svézt se v bezmotorovém kluzáku nad vodní nádrží Jesenice a vychutnat si úžasné scenerie.

   P6010965P6010948

Ještě před tím ale proběhne tradiční setkání s dětmi chebských škol 1. června na Dni dětí na našem letišti...

Přijďte nás i letos v létě navštívit na letiště v Chebu. Podívat se na letadla nebo se přesvědčit, že létání není věc nedostupná. Největším zadostiučiněním jsou pro nás rozzářené oči nejmladších návštěvníků a spokojenost jejich rodičů. A možná se právě v onu sobotu v některém srdíčku zažehne malý plamínek a jednou...třeba i on či ona bude hlásit do éteru ..."Cheb radio, Oskar Kilo ...na finále dráhy 05" ...

Srdečně vás zvou členové Ultralight Club Cheb a Aeroklubu Karlovy Vary. Sledujte naše webové stránky, aby Vám neunikl termín této báječné akce.

                                                                                            Těšíme se na Vás i v létě 2018 :-)

 

 

 

 

Aktualizováno Sobota, 05 Květen 2018 12:42