Aktuálně

Podzimní létání

Email Tisk PDF

Podzimní létání v Chebu

 alegro a2000

Není co dodat.

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2018 14:50
 

Slet letadel, den otevřených dveří

Email Tisk PDF

"Oscar Kilo Hotel Uniform Uniform 58, dráha 05 pro přistání volná, Cheb radio..."

     Asi tak nějak může znít hlášení pilotům letadel, kteří se rozhodnou přistát během jedné letní soboty u nás na letišti v Chebu. Ten den se na chebském letišti bude konat slet letadel spojený s Dnem otevřených dveří. Slétnou se k nám piloti nejen z Čech, ale i Německa, aby se setkali se svými přáteli, vyměnili si zkušenosti a pochlubili se nově nabytými leteckými zážitky. Pro širokou veřejnost je to zase příležitost vidět více letadel pohromadě a prohlédnout si je pěkně zblízka. Rádi zájemcům vysvětlíme vše co je zajímá kolem létání i letadel. K vidění budou také letečtí modeláři, či navijákový provoz kluzáků.

     Zájemci z řad veřejnosti se budou moci proletět nad Chebem a jeho okolím v motorovém letadle. Příznivce tichého létání naopak možná zaujme možnost svézt se v bezmotorovém kluzáku nad vodní nádrží Jesenice a vychutnat si úžasné scenerie.

     Přijďte nás i letos v létě navštívit na letiště v Chebu. Podívat se na letadla nebo se dozvědět, že létání není věc nedostupná. Největším zadostiučiněním jsou pro nás rozzářené oči nejmladších návštěvníků a spokojenost jejich rodičů. A možná se právě v onu sobotu v některém srdíčku zažehne malý plamínek a jednou...třeba i on či ona bude hlásit do éteru ..."Cheb radio, Oskar Kilo ...na finále dráhy 05" ...

Srdečně vás zvou členové Ultralight Club Cheb a Aeroklubu Karlovy Vary. Sledujte naše webové stránky, aby Vám neunikl termín této báječné akce.

                                                                                                     Těšíme se na Vás

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2018 15:38